O Nas


Kancelaria adwokata Bogusława Szpindy rozpoczęła swą działalność w roku 1995. Od początku swego istnienia jest niezależną firmą prawniczą, nastawioną na świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w oparciu o najwyższe standardy wiedzy merytorycznej oraz etyki zawodowej.

Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie a w szczególności: prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń, rodzinnego, podatkowego, budowlanego oraz nieruchomości.

Kancelaria zajmuje się także bieżącą obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu prawa energetycznego,  zamówień publicznych,  spółek i prawa handlowego, prawa pracy, upadłościowego, budowlanego, nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego wraz z kompleksową obsługą inwestycji.

Kancelaria świadczy usługi prawne dla instytucji publicznych w zakresie prawa administracyjnego, zamówień publicznych i innych.

Kancelaria zatrudnia wykwalifikowanych prawników, jak również stale współpracuje z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin wiedzy, dzięki czemu jest w stanie udzielić wszechstronnej pomocy, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Zakres terytorialny działalności nie jest w żaden sposób ograniczony.